Par mums

SACENSIBAS.LV ir vietne, kura izveidota, lai tās lietotājiem ātri un ērti būtu iespējams atrast aktuālo informāciju par Latvijā notiekošajām sporta sacensībām, nometnēm, semināriem, konferencēm u.c. sporta nozares un aktīvās atpūtas norisēm.

Aicinām būt aktīviem - ikvienai Latvijas organizācijai, kas rīko atbilstošus pasākumus tiek piedāvāta iespēja pievienot informāciju SACENSIBAS.LV kalendārā bez maksas.

SACENSIBAS.LV mērķis ir atvieglot un optimizēt sporta un aktīvās atpūtas pasākumu organizatoru darbu, nodrošinot biedru, dalībnieku, brīvprātīgo u.c. reģistrēšanos sacensībām, kā arī organizējot biļešu tirdzniecību pasākumu apmeklētājiem.

Ikviens sacensību organizators ir saskāries ar laika ietilpīgām darbībām un problēmām, kas saistītas ar dalībnieku reģistrāciju, datu savlaicīgu apkalpošanu un dalības maksu iekasēšanu (organizatoram nav pašam jāmaksā banku un kredītkaršu apkalpošanas komisijas un līgumu maksas par attālinātiem norēķiniem) . Ar SACENSIBAS.LV palīdzību ir iespējams ietaupīt laiku, jo ar mūsu platformas palīdzību šīs darbības tiks veiktas automātiski. Mūsu tehniskais nodrošinājums ikvienam klientam garantē ērtu reģistrācijas administrēšanu, gan naudas plūsmas apriti, gan e-biļešu iegādes pieejamību vietnes apmeklētājiem.

SACENSIBAS.LV nodarbojas tikai ar reģistrācijas un pārdošanas administrēšanu, pasākumu rīkotāji un norises vietas ir mūsu sadarbības partneri.
SACENSIBAS.LV nodrošina:

 

  • sabiedrības un potenciālo pasākuma dalībnieku un apmeklētāju informēšanu par tā norisi;
  • biedru, dalībnieku, brīvprātīgo u.c. reģistrēšanos sacensībām u.c. pasākumiem;
  • organizatoram vienmēr pieejamu datu bāzi par reģistrētajiem;
  • iespēju izvēlēties parametrus, kas dalībniekiem jāaizpilda reģistrējoties;
  • iespēju izvēlēties neierobežotu skaitu klasifikācijas grupu un automātisku dalībnieku sadali pēc tām;
  • dalībnieku reģistrācijas maksas automātisku iekasēšanu reģistrācijas brīdī vai rēķina izrakstīšanu. Iekasēto līdzekļu pārskaitīšanu organizatoram;
  • biļešu tirdzniecību apmeklētājiem vietnē un sacensību norises vietā;
  • automātisku reģistrācijas apstiprinājuma izsūtīšanu dalībniekam uz norādīto e-pastu;
  • iespēju veikt pirmspārdošanas reģistrēšanos pasākumam vai biļešu iegādei, paredzot, ka reģistrēšanās forma būs pieejama no konkrēta datuma;
  • iespēju veikt papildus reklāmas aktivitātes vietnē, kas palīdzētu piesaistīt dalībniekus un apmeklētājus;

Savu darbību SACENSIBAS.LV uzsāk nodrošinot dalībnieku pieteikumu pieņemšanu pasākumiem „BTA Sieviešu dienas rallijs 2014” un „Stipro skrējiens 2014”, kā arī Latvijas spēkavīru čempionātam 2014, šo sadarbību turpinot arī nakamajos gados.

Vietni SACENSIBAS.LV administrē SIA NRG STIPRIEM.
Vienotais reģistrācijas Nr. 40203105338.
Juridiskā adrese: Alsungas iela 14a, Rīga, LV-1004, Latvija.