Mazā stiprinieka piedzīvojumi

2017. gada 15. jūlijs , Aizkraukles pilsētas stadions

Aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm ar bērniem “Mazā stiprinieka piedzīvojumi” desmitajā sezonā atkal priecēs mazos saslaspiliešus. 10. jūnijā, bērni Salaspilī vecumā no 3 līdz 12 gadiem aicināti izmēģināt atraktīvas, sportiskas un izglītojošas aktivitātes. Vecāki un vecvecāki droši drīkstēs palīdzēt, gūstot prieku un darbojoties kopā ar atvasēm. Visi kopā baudīt ģimenisku atpūtu varēs, spēlējot tautā zināmas spēles brīvdabas versijā. Darbosies arī radošās darbnīcas. Ikviens dalībnieks saņems diplomu un citas balviņas. Gods un slava visiem drosminiekiem!

 

“Mazā stiprinieka piedzīvojumi” jau izsenis zināms kā pasākums, kas iekļaujas vienā vodmatīvā, ietverot konkrētu stāstu, noformējumu un tematiku. Esam izstrādājuši kopumā vienpadsmit dažādas programmas. Dalībniekiem tiek sniegta iespēja veikt vairākas atrakcijas, pārbaudot savu izveicību, domāšanu un citas attīstošās prasmes, bet radošajās darbnīcās top “zili brīnumi”. Tieši tāpēc tas lieliski iederas dažādos svētkos, piemēram, pilsētas vai novada svētkos, Ģimenes dienas vai Zinību dienas svinībās, Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas pasākumos un gadskārtu svētkos – Lieldienās, Ziemassvētkos vai Mārtiņdienā.

Katra pasākuma noslēgumā, pēc visu uzdevumi izpildes, dalībnieki saņem diplomu un pārsteiguma balviņas.

“Mazā stiprinieka piedzīvojumi” - lielisks, aizrautīgs un dzīvespriecīgs pasākums, kura galvenā vērtība ir iespēja visai ģimenei pavadīt kopīgi laiku, piedaloties sportiskās spēlēs, atrakcijās un pilnveidojot prasmes dažādās radošajās darbnīcās. Uz drīzu tikšanos “Mazā stiprinieka piedzīvojumos”!

Norises vieta:

Aizkraukles pilsētas stadions

Organizators:

Biedrība "Stiprinieku republika"

Pasākuma mājas lapa:

http://www.mazaisstiprinieks.lv/

Norises datums:

2017. gada 15. jūlijs

Pasākuma sākums:

10:00