BETSAFE Latvijas Spēkavīru čempionāta 3. posms

2017. gada 16. jūlijs , Kuldīgas pilsētas estrāde

Mūsu valstī 2017. gada sezonā Latvijas Spēkavīru čempionāts risināsies jau trīspadsmito sezonu. Pašmāju labākie elites grupas atlēti, ar Aivaru Šmauksteli, Oskaru Martužanu, Arti Plivu, Didzi Zariņu priekšgalā, otro reizi viesosies Viļakā, lai atkal iepriecinātu vietējos iedzīvotājus, demonstrētu viņiem savu spēku, varēšanu un izturību, kā arī lai cīnītos par augstām vietām uz goda pjedestāla un tituliem. Pašiem labākajiem tiks dota iespēja pārstāvēt Latviju dažādās starptautiskās sacensībās gan tepat mūsmājās, gan citviet pasaulē un cīnīties plecu pie pleca ar citu valstu atlētiem šajā sporta veidā.

Šie vīri katrā posmā ap sevi pulcē lielu skaitu līdzjutēju, pārsteidz un emocionāli ietekmē ikvienu klātesošo. Gribasspēks, neatlaidība, enerģija, spriedze,  dažbrīd pat pārcilvēcība, drosme un vēlme uzvarēt. Spēka paraugdemonstrējuma šovs vairāku stundu garumā.

Rīkojot šāda veida sacensības, organizatori, biedrība “Stiprinieku republika”, vēlas parādīt šī sporta audzinošās vērtības un sekmēt jauniešu pievēršanos aktīvam dzīvesveidam.

Norises vieta:

Kuldīgas pilsētas estrāde

Organizators:

Biedrība "Stiprinieku republika"

Pasākuma mājas lapa:

http://stiprinieki.lv/

Norises datums:

2017. gada 16. jūlijs

Pasākuma sākums:

12:00